Consultant Financiar Credite

S.C. Bancpost S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atragerea de noi clienti;
- gasirea celei mai bune solutii de creditare pentru potentialii clienti;
- intocmirea dosarului de finantare;
- dezvoltarea relatiei cu clientii existenti si potentiali;

CERINTE

- persoana organizata, atitudine pro-activa;
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati excelente de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-una dintre cele mai prestigioase banci din Romania;
- castiguri atractive in functie de performante;
- training-uri de specialitate gratuite;
- program de lucru flexibil;
- posibilitatea de a lucra part time/full time.

DESCRIEREA FIRMEI

Obtine maximum din potentialul tau.
Activitatea bancara este in egala masura captivanta si plina de provocari, oferind oportunitati excelente de specializare si de dezvoltare a unei cariere. Suntem convinsi ca vei gasi in Bancpost un mediu profesionist in care iti vei putea incepe si dezvolta o cariera de succes si unde te vei bucura de multe satisfactii.
Bancpost si-a construit in timp o buna reputatie, ofera produse si servicii bancare de prim rang si este consecventa unei filozofii de afaceri orientata spre client. Cheia succesului sau este o echipa tanara, activa si deschisa, in cadrul careia fiecare este apreciat si stimulat sa isi aduca propria contributie la maximum potentialului sau. Daca esti bine pregatit, deschis si entuziast sa lucrezi in acest domeniu, te invitam sa te alaturi echipei noastre.
Alatura-te echipei Bancpost! Totul are un inceput.