Consultant Financiar

s. Helpy Hand srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

O zi normala de munca, ca si CONSULTANT FINANCIAR arata cam asa:

* Pe la 9-10 incepi activitatea;
* Verifici agenda personala, pentru a vedea daca sunt programate intalniri cu clientii;
* Identifici potentiali clienti pentru produsele oferite de firma noastra
* Contactezi telefonic potentialii clienti si stabilesti intalniri cu acestia in vederea identificarii nevoilor exacte ale acestora si prezentarea unor oferte specializate;
* Realizezi un raport de activitate;
* Pe la 17 ai incheiat ziua de munca. Vrem ca maine sa fi odihnit pentru o noua zi de lucru!

CERINTE

Daca esti o persoana comunicativa, dinamica, mereu dornica de a invata lucruri noi si axata pe dezvoltarea unei cariere (ei, aici noi iti oferim superlativul in educatie din lumea asigurarilor, putand sa iei parte la cursuri intr-un cadru de vis..la Bran) e posibil sa fii exact colegul sau colega pe care il/o cautam.
Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si ai abilitati de sinteza dar mai ales daca iti privesti job-ul ca pe propria afacere esti ca de al nostru

BENEFICII OFERITE

O zi mai putin normala de lucru arata cam asa (ziua de salariu):
-tinand cont ca noi iti oferim peste 36% din valoare contractului + bonusuri + supracomisioane...asta poate insemna destul de mult. Cat de mult? Asta depinde doar de tine...

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta financiara in domeniul asigurarilor de viata