Consultant Credite- CRAIOVA , SEDIU CENTRAL

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea ofertei de credite din portofoliul bancilor partenere prin prezentari de grup organizate in cadrul institutiilor publice si private
- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti , prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client si solutionarea problemelor aparute

CERINTE

- Studii superioare ( in curs de desfasurare sau finalizate )
- Cunostinte operare PC ( WORD , EXCEL,INTERNET)
- Abilitati de comunicare, coordonare, vanzare;
- Orientare catre clienti si rezultate;
- Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix 1000 ron
- Comisioane motivante din vanzari
- Bonusuri in functie de performante
- Telefon mobil
- Training de specialitate
- Mediu de lucru profesional

CREDIT TEAM deschide a 3-a sucursala in orasul Craiova, fiind o companie de consultanta ce ofera solutii rapide de finantare, atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice,te invitam sa faci parte dintr-o echipa tanara si ambitiosa.Ne aflam in plin proces de extindere si ne facem in continuare remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor din ce in ce mai diversificate in domeniul serviciilor bancare. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa te alaturi noua!