CONSULTANT BANCAR (CREDITE)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

BANCA DE TOP recruteaza pentru Departamentul de Vanzari Directe CREDITE.

Iti doresti o cariera in domeniul financiar bancar, iti place interactiunea cu oamenii , vrei sa devii un consilier financiar in cadrul Departamentului de Vanzari Directe ?

Descriere job
- Introducerea datelor si procesarea cererilor de credt si cardurilor de credit.
- Evaluarea si decizia transmiterii aplicatiilor catre analiza.
- Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti
- Promovarea catre clienti persoane fizice a doua produse de top , cardul de credit si creditul de nevoi personale nenominalizat
- Dezvoltarea portofoliului de clienti impreuna cu echipa de vanzari din care vei face parte;
- Mentinerea si dezvoltarea in permanenta a relatiei cu clientii tai.

CERINTE

Cerinte
- Studii superioare
- Experienta in vanzari (experienta in domeniul financiar / bancar de cel putin 1 an constituie un avantaj);
- Disponibilitate la deplasari in scopul prospectarii pietei
- Postul presupune si activitate de teren);
- Abilitati de comunicare si interactiune;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Atitudine pro- activa, entuziasm si motivatie.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Oportunitatea de a activa intro BANCA DE TOP
- Venituri lunare mult peste media de salarizare din Romania
- Training si cursuri de specialitate urmate , la absolvire , de diplome si atestate eliberate de Banca
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul financiar- bancar.