CONSILIER SERVICE AUTO

AUTOMOTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comunicarea cit mai buna si serioasa cu clientii persoane fizice sau juridice;
- Mentinerea relatiilor cu clientii unitatii;
- Adaptabilitate la programul de lucru al unitatii orideciteori este necesar;
- Intocmirea comenzilor de reparatii autoturisme si sesizari in garantie;
- Efectuarea de incercari pentru depistarea defectelor la autoturisme;
- Livrarea autoturismelor catre beneficiar,dupa efectuarea lucrarilor de reparatii;
- Intocmirea de diverse situatii statistice;

CERINTE

- Studii tehnice de specialitate-autovehicule rutiere (AR);
- Experienta (minim 1 an), in domeniu constituie avantaj;
- Abilitati de comunicare dezvoltate;
- Permis de conducere categoria "B";
- Disponibilitate program prelungit;
- Cunostinte temeinice de PC (WORD,EXCEL,si altele);
- Capacitate de acumulare a noutatilor tehnico- informatice in domeniul autovehicule-rutiere;

BENEFICII OFERITE

- Se ofera traning/cursuri de formare profesionala si posibilitatea de promovare in functii de conducere;
- De asemenea se ofera salariu motivant,telefon mobil de servici.

SC AUTOMOTOR SRL -REPREZENTANTA DACIA,cu experienta bogata in domeniul intretinerii si reparatiilor de autoturisme din anul 1996,isi propune dezvoltarea si imbunatatirea serviciilor pe piata,catre clienti persoane fizice si juridice,comercializind totodata piese de schimb si accesorii auto.