Consilier despagubiri AGENT/MANAGER

CENTRUL EUROPEAN DE DESPĂGUBIRI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• oferi un ajutor persoanelor care au suferit un accident rutier,
• castigi sume importante de bani,
• iti construiesti propria echipa de distribuitori – propria afacere,
• esti seful tau,
• lucrezi cat vrei si cu cine vrei,
• beneficiezi de programe motivationale obtinand beneficii materiale suplimentare

CERINTE

• grad înalt de adaptare la munca în echipă,
• deprinderea de a descoperii potentialii clienti,
• orientarea spre success si dorinta de a-si largi bagajul de cunostinte,
• persoană dinamică, punctuală, eficientă, organizată, optimistă și cu simț de răspundere.

BENEFICII OFERITE

• un sistem profesionist de scolarizare,
• acumularea de cunostinte si un plan dinamic de cariera,
• sistem de bonusare avantajos conform conditiilor contractuale,
• conditii clare de decontare si sistem avantajos de compensare pentru munca depusa
• pentru managerii regionali, in functie de rezultatele obtinute, exista posibilitatea de finantare a birourilor regionale,
• in functie de rezultatele obtinute, exista posibilitatea de a oferi finantarea unei masini cu valoare de pana la 200.000 RON,
• celor mai buni agenti li se ofera premii materiale si calatorii atractive,
• posibilitati nelimitate de crestere a propriei afaceri, cu sprijinul firmei,
• avansare in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem singura firma din
Romania care asigura consultanta juridica și financiara persoanelor vătămate în
urma accidentelor rutiere, dar și a apropiaților acestora, pentru obținerea
despăgubirilor și a altor privilegii rezultate în urma daunei.