Colaborator Vanzari

S.C.COLROMA PROD S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborare-in vinzari publicitate-perfect pentru cresterea veniturilor,pentru cei care au deja un post(mai ales pentru agenti,studenti,si oricine doreste sa-si creasca veniturile)-comision real 2-35%-pentru toata zona olteniei si judetele invecinate-posibilitate creare echipa propie ,posibilitate avansare,posibilitate de angajare permanenta
preferat-internet,tel fix(pentru releti rapide si centralizare rapoarte contact)

CERINTE

-tinuta decenta
-minim liceul
-seriozitate,comunicativ,limbaj adecvat,bun negociator,

BENEFICII OFERITE

comision real 2-35%
bonusuri pentru atingere unui anumit volum vinzari
comision suplimentar pentu cei care-si creaza echipa propie

Publicitate-CRM-Intelligent Media,in orice domeniul,in zona Olteniei,comert,productie audio-video,prod mase plastice,COMERCIALIZARE MASE PLASTICE
vinzarii din productie propie repere mase plastice