Colaborator Bancar

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor bancii
- Participarea la seminariile organizate de banca
- Participarea la conferinte
-Mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti si imbunatatirea portofoliului de clienti

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Seriozitate
- Aptitudini de a lucra in echipa
- Perseverenta
- Prezenta obligatorie la cursurile gratuite oferite de banca

BENEFICII OFERITE

- Castiguri suplimentare cu efort minim
- Echipa
- Promovare continua
- Pregatire profesionala
-Profesionalism
-Imbunatatirea abilitatilor de comunicare

Raiffeisen Banca pentru Locuinte S.A este prima banca din Romania constituita in conformitate cu O.U.G nr. 99/2006 privind institutiile de credit si adecvarea capitalului. Produsul Raiffeisen Banca pentru Locuinte este acordat in Lei si presupune existenta unei perioade minime de economisire urmata de acordarea unui credit cu dobanda fixa pentru activitati in domeniul locativ.Acest produs se adreseaza persoanelor cu venituri mici si mijlocii,carora le ofera facilitati de acordare a creditului.