City manager

Soimaru Eugena

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recomandarea serviciilor de telefonie VOIP pentru dezvoltarea retelei globale (clienti abonati in Romania si in strainatate UE, SUA etc), retea care ofera convorbiri gratuite in reteaua globala, tarife competitive pentru convorbirile in alte retele si exceptionale pentru convorbirile internationale.

CERINTE

Se cauta persoane ambitioase pentru dezvoltarea retelei nationale si internationale de clienti.

BENEFICII OFERITE

Beneficiati de compensarea facturii telefonice, de castig recursiv din reteaua Dumneavoastra, de bonusuri de achizitie clienti, pagina web si birou virtual gratuit.
Posibilitate de dezvoltare a carierei la nivel zonal, national si international, nivele la care finantarea este si mai generoasa.

Companie americana de telecomunicatii distribuie in sistem network marketing servicii de telefonie in teteaua globala care se dezvolta cu sprijinul clientilor sai.
Singura companie de servicii telefonice din Romania care recompenseaza cu un castig recursiv pe abonatii ce ii recomanda serviciile.