Chief of Staff (General Manager Assistant)

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Chief of Staff - asistenta pentru Managerul General al unei companii de consultanta din Craiova.

Responsabil cu:
- managementul relatiilor cu angajati, clienti, colaboratori
- asigurarea unui flux comunicational optim
- gestionarea agendei Managerului si organizarea de intalniri
- management de proiect
- raportare si monitorizare

Va rugam trimiteti aplicatia dumneavoastra la adresa diana.voicu@alljobs4all.ro

CERINTE

Studii superioare finalizate.
Minim 2 ani experienta pe o functie cu responsabilitate crescuta.
Experienta in activitati administrative.
Cunostinte avansate de Microsoft Office.
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, alte limbi straine constituie avantaj.
Foarte bune abilitati de comunicare.
Spirit persuasiv si determinat.
Responsabilitate si organizare superioara.
Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari

BENEFICII OFERITE

Salariu net 3500 lei.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)