CAD designer

Bella Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place ARHITECTURA?
Ai vrea sa stii mai multe despre domeniul acesta?
Pregatirea in acest domeniu se face poate face la locul de munca acum, nu numai in scoli!
Trebuie doar sa ai o minte deschisa si cunostinte despre calculator, restul se invata la noi
Se incepe cu munca de secretariat si se poate avansa pana aproape de munca unui arhitect.
Salariul va fi proportional cu nivelul atins
Se lucreaza pe calculator in atelier de proiectare de arhitectura, ca secondant al unui arhitect sau independent

CERINTE

Daca nu va atrage arhitectura, arta si geometria in spatiu, va rugam nu aplicati
Cautam colaborari pe termen lung, nu numai pentru largirea orizontului dvs.
Cautam persoane inteligente, cu bunavointa, implicare, dorinta de a invata lucruri noi si capacitate de a lucra in echipa
Preferabil studii superioare in domeniul calculatoarelor, constructii sau arhitectura, dar nu este obligatoriu

DESCRIEREA FIRMEI

Proiectare in arhitectura, design, structuri