Business Developer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei;
- Recrutare, selectare si instruire, in fiecare localitate, a personalului interesat de colaborare;
- Identificarea potentialilor clienti si promovare a produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.;
- Dezvoltare a afacerii prin cresterea numarului de parteneri si clienti;
- Analizarea oportunitatilor si prezentarea ofertei companiei, contactarea potentialilor parteneri si clienti si urmarirea finalizarii vanzarilor.

CERINTE

- Persoana dinamica, constructiva, ambitioasa, responsabila, dornica de afirmare si dorinta sa castige din ce in ce mai mult;
- Capacitate de organizare, planificare, analiza si sinteza a datelor;
- Seriozitate, responsabilitate, implicare, convingator si tenace in atingerea obiectivelor;
- Bune abilitati de comunicare, interrelationare si coordonare a echipei de vanzari;
- Calm, spirit de observatie, corectitudine, initiativa, capacitatea ridicata de sinteza, precum si abilitatea in negociere si relationare cu clientii;
- Persoana disciplinata, ordonata in munca, pragmatica, orientata catre rezultate;
- Spirit de initiativa si capabil sa-si organizeze eficient timpul;
- Disponibilitatea si capacitatea de a invata multe lucruri noi intr-un timp relativ scurt.

BENEFICII OFERITE

-gratuit pagina web personalizata tradusa in 10 limbi
-posibilitatea de a abona clienti de oriunde din lume
-magazin virtual cu afisarea abonamentelor pe fiecare tara in parte
-birou virtual pentru gestionarea retelei si a veniturilor
-call center si liste cu potentiali clienti pentru francizori
-comision recursiv luna de luna din abonamente intre 5%-19%
-comision achizitie clienti pe 7 nivele de dezvoltare
-comision achzitie clienti 100 euro/persoana
-bonusuri de performanta imediate pentru francizori
-posibilitatea de a avansa intr-o structura corporate(beneficii suplimentare)