Broker Servicii Financiare

SC. FIRST RO BROKER SRL & RAIFFEISEN BANCA PENTRU LOCUINTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliere financiara intr-o institutie bancara specializata, credite pentru persoane fizice si juridice, in programe de economisire-creditare pentru fondul locativ cu subventie de la stat, credite rapide pentru nevoi personale, carduri de credit si debit, credite pentru achizitii de terenuri si locuinte, leasing (masini, locuinte si bunuri), bursa, fondul de garantare pentru turism(Ecoambieant), IMM-uri, pensii private.

CERINTE

- studii medii/superioare
- tinuta bussines
- capacitati de comunicare relationare si adaptare
- spirit de echipa
- initiativa
- persoana responsabila

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv( salariu fix+comisione+bonusuri)
- training-uri gratuite de management si vanzari
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
- posibilitatea de avansare

Banca europeana cu experienta de peste 70 de ani angajeaza studenti, elevi.promotia 2007 si persoane interesate pentru colaborare full-time/part-time in vederea calificarii in meseria de broker cosultanta financiara.

Se ofera cursuri si initiere gratuita.