Branch manager

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identificarea oportunitatilor de dezvoltare pe piata locala
-propunerea si implementarea de noi strategii de dezvoltare
-gestionarea activitatii punctului de lucru si urmarirea atingerii scopurilor trasate de companie
-organizarea activitatii branch-ului si repartizarea sarcinilor intre colaboratori
-intreprinderea activitatilor de motivare a echipei si de crestere a coeziunii acesteia
-stabilirea contactelor cu potentialii clienti si mentinerea relatiei cu clientii existenti

CERINTE

-studii superioare in domeniul economic si/sau management
-experienta minim 1 an in domeniul financiar/bancar
-cunostinte de operare PC
-capacitate decizionala
-creativitate in gasirea de noi solutii
-gandire analitica
-abilitati de leadership
-foarte bune abilitati de comunicare, mediere si negociere
-persoana dinamica, proactiva

BENEFICII OFERITE

-salariul fix 1000 ron
-comision din veniturile agentiei
-bonusuri lunare
-carte de munca
-telefon mobil
-autoturism
-posibilitatea dezvoltarii profesionale
-mediu de lucru deosebit, alaturi de o echipa tanara

Credit Team este o companie de consultanta ce ofera solutii rapide de finantare, atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice.Suntem in plin proces de extindere si ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor, din ce in ce mai diversificate in domeniul bancar. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa te alaturi noua!