ASSISTANT PROJECT MANAGER

AVI SRL CRAIOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta o persoana vorbitoare de limba germana cu bune cunostinte in domeniul tehnic pentru comunicarea cu partenerii externi.
Candidatul selectionat va avea oportunitatea de a se dezvolta intr-un grup care ofera bune oportunitati de invtare si de dezvoltare personala.

CERINTE

Candidatul ideal va avea profilul urmator:
- studii superioare: experienta in domeniu constituie un avantaj;
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office);
- stapanirea unei a 2 a limbi de circulatie internationala engleza/franceza constituie un avantaj;
- Domiciliu stabil in Craiova sau in imprejurimi;
- Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze;
- Abilitate de comunicare cu colaboratorii;
- Seriozitate, responsabilitate, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Formare si dezvoltare profesionala la locul de munca;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern.
- Pachet salarial motivant incluzand bonuri de masa.

Firma de proiectare si productie de obiecte sanitare din materiale compozite.