Asistent productie pentru companie de renume din Slatina

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea operatorilor din productie
- intocmirea fiselor de evaluare pentru fiecare subordonat
- supravegherea procesului de productie la nivel cantitativ si calitativ
- subordonare directa directorului de productie

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice
- experienta pe o pozitie similara min 1 an
- disponibilitate pentru specializare in strainatate
- cunostinte limba engleza nivel avansat
- cunostinte PC nivel avansat
- abilitati de coordonare si comunicare
- spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

- posibilitate training in strainatate (3-6 luni)
- posibilitati de avansare profesionala in cadrul unei companii de renume

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate