Asistent planificare productie

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Planifica productia;
-Repartizeaza personalul in productie;
-Aloca necesarul de materii prime si auxiliare pentru productie;
-Asigura o buna comunicare intre departamentul de productie, logistica si aprovizionare;

CERINTE

-Studii superioare tehnice;
-Limba engleza conversational;
-Utilizare avansata a programului excel si power point;
-Capacitate si disponibilitate de a folosi tipuri de gandire matematica (gandire logica) si modalitati de prezentare (formule, modele, grafice, scheme).
-Cunostinte solide de numeratie, masuri, structuri, operatii de baza si prezentari de baza, o intelegere a conceptelor si termenilor matematici si de calculator;
-Persoana stabila, matura;
-Persoana atenta la detalii, organizata;

BENEFICII OFERITE

-Salariul atractiv;
-Oportunitati de training si dezvoltare intr-o companie multinationala;
-Stabilitate si siguranta;

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala din Slatina-Asistent planificare productie

Manpower is reinventing the employment services industry by helping employers and individuals adopt new approaches to the evolving world of work.
Manpower calls this approach Contemporary Working.
Contemporary working is about what???s now and what???s next in the world of work.