Asistent Manager de Proiect

AVI SRL CRAIOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta un asistent manager de proiect bun cunoscator al limbii germane cu bune cunostinte pentru comunicarea cu partenerii externi.
Candidatul selecţionaţ va avea oportunitatea de a se dezvolta intr-un grup care oferă bune oportunităţi de invăţare şi de dezvoltare personală.

CERINTE

Candidatul ideal va avea profilul urmator:
- studii superioare: experienta in domeniu constituie un avantaj ;
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office);
- stăpanirea unei a 2 a limbi de circulaţie internaţională constituie un avantaj ;
- domiciliu stabil in Craiova sau in imprejurimi ;
- Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze ;
- Abilitate de comunicare cu colaboratorii;
- Seriozitate, responsabilitate, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Formare si dezvoltare profesionala la locul de munca;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern.
- Pachet salarial motivant.

Firma de proiectare si productie de piese din materiale compozite pentru industria constructoare de trenuri, tramvaie, metrouri, autocare , autobuze,etc.