ASISTENT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Urmarirea obiectivelor si sarcinilor trasate de catre conducerea companiei
- Gestionarea eficienta prin telefon sau prin intermediul internetului, a relatiilor de colaborare cu partenerii companiei.
- Activitaţi administrative: telefon, email, fax şi operare pe calculator
- Redactarea corespondentei in limba romana si engleza
- Realizarea/prezentarea de oferte la solicitarea clientilor
- Realizarea ofertelor companiei si promovarea acestora prin diferite canale de publicitate, precum Facebook, G+, Twitter, etc.
- Postare pe retelele de socializare
- Gestionarea bazei de date a partenerilor, clientilor, furnizorilor
- Intocmirea de diverse rapoarte si situatii in Excel si Word
- Organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente scriptice si electronice
- Organizare calatorii interne si externe (rezervari de bilete, hoteluri, evenimente, transferuri, etc.)
- Activitati specifice secretariale si organizatorice
- Intocmire raport de activitate personala

Numai candidatii selectati vof fi contactati.

CERINTE

Suntem in cautarea unei persoane care sa sprijine activitatea administrativa si de dezvoltare a companiei, o persoana de incredere, care isi poate indeplini sarcinile cu un nivel minim de supraveghere.
O mare parte a activitatii companiei se desfasoara online. Aceasta presupune ca se poate lucra de acasa, fara deplasare la sediul firmei.

Candidatul ideal:
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat - NU aplicati daca nu indepliniti aceasta conditie !
- Cunostinte operare PC, in special pachetul Office la nivel avansat; navigare internet
- Abilitati de comunicare excelente, prin telefon, email, cu partenerii interni si externi
- Abilitati de negociere si convingere
- Cultura generala bogata (istoria si geografia Romaniei)
- Persoana serioasa, exigenta, creativa, cu initiativa, dornica de perfectionare
- Capacitate de organizare a timpului si sarcinilor de munca
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate
- Locuieste in Craiova

Constituie un avantaj:
- Experienta pe un post similar
- Experienta in lucrul cu baze de date
- Cunoasterea altor limbi straine de circulatie internationala
- Traducerea diverselor materiale si documente ale companiei

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- dezvoltarea unei cariere pe termen lung intr-o companie aflata in continua dezvoltare.
- un job flexibil, antrenant, intr-o echipa dinamica, pozitiva si respectuoasa
- salariu motivant, cu posibilitate de crestere in functie de rezultate
- posibilitatea de a lucra de acasa, fara deplasare la birou