Areea Sales Manager Oltenia GM GRUP DISTRIBUTION

GM GRUP DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei;
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti;
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti;
- intocmirea periodica a a rapoartelor de activitate;
- monitorizarea activitatii concurentei;
- negociere si incheiere contracte.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in vanzari produse alimentare/dulciuri - ASM
- stapanirea tehnicilor de vanzare si negociere
- disponibilitate pentru deplasari si capacitate de a lucra sub presiune
- seriozitate, onestitate
- permis de conducere categoria B
- cunostinte P.C: Windows (Word, Excel, Power Point)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv /motivant
- comision vanzari
- autoturism de servici
- telefon mobil

COMPANIE NATIONALA IMPORT / EXPORT, DISTRIBUTIE NATIONALA PRODUSE ALIMENTARE , PREDOMINANT DULCIURI,
www.gmgrup.ro; www.zozole.ro
gmgrupr@gmgrup.ro