Area Manager - Zona Pitesti -

Steilmann

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si coordonarea activitatilor comerciale si de marketing ale magazinului Steilmann.
Realizarea planurilor de vanzare
Conducerea si instruirea echipei de vanzare.

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte foarte bune de operare PC
Bune cunostinte de limba engleza
Carnet de conducere categ B
Experienta comerciala de minim 1 an pe o pozitie similara.
Experienta in merchandising si marketing de produs.
Abilitati de coordonare echipa de vanzare.
Foarte bune abiliati de analiza si sinteza, comunicare, prezentare, planificare
Spirit de echipa.
Conostinte privind contabilitatea primara de gestiune, casa de marcat, POS, programe de gestiune.
Personalitate dinamica cu spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Steilmann Bukarest, companie romano-germana, membra a |Gruppe Steilmann| cel mai mare producator de confectii din Europa, numarand peste 14.000 de agajati din care 7.500 in Romania, detine cea mai importanta retea de fabrici de confectii si peste 50 de magazine.
In Romania, Steilmann si-a asumat un contract social, pe care in decursul anilor l-a onorat cu maxima raspundere, oferind produse de exceptie, servicii, modele de viata, instruire si locuri de munca.