animator ateliere creatie copii

SC SOFTROM GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- ateliere de creatie pentru copii (sediul firmei, scoli si gradinite)
- majoritatea evenimentelor se desfasoara dupa amiaza si rar in weekend;
- sustinerea atelierelor de creatie si programelor de animatie se desfasoara dupa amiaza.
- participarea la training-urile (gratuite) de pregatire pentru fiecare eveniment in parte;
- atributii in calitate de animatori: creativitate si initiativa pentru pictura , colaje, face-painting, modelaj baloane, coordonare ateliere creatie, jocuri, programe interactive;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- experienta in munca cu copiii;
- abilitati inalte de comunicare si interpersonale;
- aptitudini organizatorice;
- atentie concentrata si distributiva;
- adaptarea la sarcini de lucru schimbatoare;
- usurinta, claritate si coerenta in exprimare
- comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete)
- trasaturi pozitive de caracter
- simtul umorului; creativitate; inventivitate; responsabilitate; punctualitate;
- disponibilitate de lucru si in weekend;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- loc de munca in cadrul companiei cu o dezvoltare dinamica;
- posibilitate de avansare pe un post full-time in cadrul companiei;
- oportunitati de dezvoltare personala;
- sistem de salarizare motivant si stimulant;
- lucrul intr-un colectiv tanar;
- posibilitatea de a lucra in diferite orase din tara (drum, cazare si diurna asigurate)

Firam SOFTROM GRUP ofera solutii pentru birou si promovarea activitatii dvs.