ANALIST PROGRAMATOR C##/VB.NET

Bitomic Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Cerinta de baza: sa lucreze cu pasiune in domeniul bazelor de date relationale. Echipa noastra considera ca dezvoltarea unei solutii profesionale pentru o aplicatie distribuita este la fel de interesanta ca si programarea unui joc 3D. Avem nevoie de astfel de co-echipieri.
- 2 ani experienta de programare in C## sau VB.NET pentru aplicatii in tehnologie client/server folosind ADO/ADO.NET
- Cunostinte bune de SQL Server si/sau Oracle (minim 1 an experienta)
- Experienta in domeniul aplicatiilor WEB: JavaScript,CSS, HTML, web development (minim 1 an)
- Capacitate de a lucra independent sau de integrare si de lucru in echipa
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor
- Engleza nivel bun

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- 32 zile de concediu platite (21 zile continuu)
- Mediu de lucru prietenos, fara constrangeri inutile
- Program de lucru flexibil
- Suport pentru perfectionare in domeniu: access la documentatie si software, suport financiar pentru certificari (in special certificari Microsoft)

Bitomic este o companie specializata in domeniul bazelor de date relationala pe platforma Microsoft si furnizeaza solutii profesionale clientilor sai din USA, UK si Romania. Bitomic Software este Partener Certificat Microsoft.