Agent vinzari servicii publicitate,produse-colaboratori

S.C.COLROMA PROD S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

La inceput dorim doar colaboratori-doar cine incheie contracte poate deveni angajat.Marirea portofoliu clienti,prospectare piata,contactare,negociere,incheiere contracte pe toata zona Olteniei(si nu numai)-convigerea clientilor sa faca puplicitate si mai ales sa faca cu noi
Intocmire rapoarte contact

CERINTE

tinuta decenta
abilitati de comunicare,limbaj adecvat
putere de convingere
abilitati de negociere,ambitie ,
de preferat internet permanent sau acces la internet cel putin odata pe saptamina(pentru trimitere rapoarte de contact)
Curaj,hotarire

BENEFICII OFERITE

Comision,prime 2-35% real,posibilitatea formarii unei echipe propii,posibilitati de avansare,posibilitate angajare permanenta(cu contract-carte-de munca)

Publicitate-CRM-Intelligent Media,in orice domeniul,in zona Olteniei,comert,productie audio-video,prod mase plastice,COMERCIALIZARE MASE PLASTICE
vinzarii din productie propie repere mase plastice