AGENT VANZARI CRAIOVA, COD AV - DJ

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea si dezvoltarea relatiei directe cu clientii;
- Preluarea comenzilor si coordonarea livrarii;
- Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack;
- Mentinerea nivelului minim al creditelor din piata.

CERINTE

Candidatul potrivit are:
- experienta de cel putin 2 ani in vanzari directe;
- carnet de conducere categoria B;
- este eficient, ambitios si are o atitudine pozitiva.

Dinamismul si dorinta de a invata sunt calitatile pe care le cautam pentru a va oferi posibilitatea de a va construi o cariera cu noi.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
- Posibilitatea de ascensiune profesionala;
- Masina de serviciu;
- Salariu motivant si bonusuri lunare, pe masura realizarilor
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala CRAIOVA pe pozitia de AGENT VANZARI cod AV-DJ, pentru zona MEHEDINTI.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail asmdj@chio.ro sau fax 0251/588 104, cu precizarea codului pozitiei.