AGENT VANZARI - ATLAS CORPORATION CRAIOVA

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul Vanzari materiale de constructii - brand-ul Apla, din punctul d elucru Craiova va urmari promovarea si vanzarea acestor produse catre companii de constructii si beneficiari finali. Principalele responsabilitati sunt:
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali;
- Cunoasterea pietei de profil, a zonei care ii va fi alocata, dezvoltarea si cresterea portofoliului de clienti;
- Intocmirea de rapoarte de vanzari si/sau de activitate saptamanale / lunare;
- Urmarirea incasarii banilor de la clienti;

CERINTE

- Studii superioare tehnice (preferabil constructii) sau economice;
- Experienta relevanta in vanzari materiale de constructii minim 2 ani;
- Cunoasterea pietei de profil;
- Cunostinte solide operare PC, limba engleza nivel mediu;
- Posesor carnet de conducere cat. B;
- Dinamic, serios, dornic de performanta;
- Atent la detalii si la nevoile clientului;
- Comunicativ, deschis, politicos.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, comision din vanzari, telefon, masina de serviciu.

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe divizii distincte ce reprezinta fiecare cate un jucator puternic pe piata in care activeaza.
Aceste divizii sunt: materiale de constructii, inchiriere spatii de birouri si depozite si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro