Agent vanzari antene satelit

blue sat

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii companiei;
Promovarea si vanzarea de servicii de telecomunicatii(telfon,internet,televiziune prin satelit)
Consilierea clientilor in luarea deciziei optime
Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
Intocmirea si prezentarea de rapoarte periodice

CERINTE

Minim studii medii
Orientat spre vanzari(eventual experienta in vanzari directe)
Capacitate de v¿nzare ¿n regim D2D
Seriozitate
Aspect fizic ingrijit
Excelente abilitati de comunicare verbala si in scris,negociere,relatii cu clientii
Adaptabilitate la lucrul in echipa
Capacitatea de a realiza planul alocat
Capacitatea de a face fata uni mediu de lucru dinamic in continua schimbare
Disponibilitate de lucru peste program.

BENEFICII OFERITE

salariu de baza fix + comision
bonusuri in functie de realizari si target
posibilitatea de castig intre 250 si 1000 de euro lunar

DESCRIEREA FIRMEI

Instalator antene satelit