Agent vanzari

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii principale:

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea eficienta a portofoliului existent de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor.

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- abilitati dovedite in negocieri directe;
- tinuta business;
- permis de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza + beneficii procentuale lunare corelate cu nivelul atins al activitatii
- laptop
- telefon de serviciu
- masina de serviciu

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.