AGENT VANZARI

SC ROKOR TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Distributia de piese auto DAEWOO, uleiuri si accesorii auto

CERINTE

Abilitati de comunicare si negociere, bun organizator al timpului de lucru, caracter deschis, hotarat, cu initiativa comerciala, orientat spre rezultate, foarte bun cunoscator a pietei de distributie de piese auto si/sau uleiuri auto, permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o firma specializata, cu experienta in domeniul de activitate, pachet salarial foarte atractiv, telefon si autoturism de serviciu, instruire de specialitate de lunga durata.

Obiect de activitate: Importul, distributia si comercializarea pieselor auto din gama DAEWOO, uleiurilor si accesoriilor auto.
Firma are o vechime in piata de peste 7 ani, fiind in acest moment una din firmele lider de piata, detinand o cota de circa 30 %.
Pana in acest moment, pe piata din Bucuresti a lucrat doar cu distribuitori, acum dorind sa vanda prin angajati proprii, pentru a fi mai aproape de clienti si a putea sa reactioneze prompt la cerintele lor.