Agent de Vanzari pentru Judetele Dolj si Olt

MULLER DAIRY RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizarea obiectivelor de vanzari, cantitative si calitative, la clientii de tip IKA si TT.
• Implementarea planurilor de executie in piata, in conformitate cu obiectivele, pe zona alocata.
• Incasarea banilor de la clienti, conform conditiilor contractuale.
• Intelegerea si interpretarea datelor esentiale despre piata si consumatori, pentru a folosi aceste informatii si rezultate la dezvoltarea afacerii.
• Pregatirea si actualizarea bazei de date aferente zonei alocate.
• Pregatirea de rapoarte specifice zilnice, saptamanale si lunare.

CERINTE

- Minimum diplomă de bacalaureat.
- Experienta in vanzari de minimum 3 ani, intr-o companie din domeniul F.M.C.G. (experienta in domeniul vanzarii produselor lactate reprezinta un avantaj).
- Permis de conducere categoria B.

Competente / Abilitati:

• Orientare catre client.
• Orientare catre rezultate.
• Abilitati de negociere si comunicare/relationare.
• Abilitati de organizare si planificare.

Valori / Atitudini:

- Persoana motivata, dinamica, cu atitudine proactiva.
- Spirit de echipa.
- Rezistenta la stress.
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Provocarea se adreseaza in special persoanelor interesate in dezvoltarea unei cariere de succes, intr-un mediu placut si profesionist.
Se ofera un pachet motivational atractiv, in concordanta cu performanta dovedita.

Muller Dairy RO este o companie multinationala care a intrat pe piata produselor lactate din Romania in anul 2008.