Agency Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste si implementeaza strategiile de marketing pentru brandurile alocate.

- Defineste caracteristicile de brand.

- Propune activitati de marketing cu scopul de a consolida importanta brandului.

- Elaboreaza analiza de marketing pentru brandul reprezentat.

- Planifica si monitorizeaza bugetele pentru departamentul de marketing.

- Urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei.

- Mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti.

- Stabileste preturile pentru diverse produse / servicii ale companiei.

- Efectueaza studii de piata, elaboreaza rapoarte despre concurenta.

- Monitorizeaza evolutia preturilor pe piata.

- Stabileste politica de preturi a companiei.

- Planifica si implementeaza promotiile pentru produsele / serviciile companiei.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in Marketing.

- Absolvent de facultate cu profil economic (facultate de marketing constituie un avantaj).

- Limba engleza ¿ nivel avansat.

- Cunostinte solide de MS OFFICE.

- Aptitudini si cunostinte manageriale.

- Abilitate in a-si seta prioritatile.

- Orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul general.

- Persoana dinamica, entuziasta.

- Spirit de echipa.

- Rezistenta la stres.

- Abilitati de comunicare si de prezentare.

- Gandire analitica.

- Cursuri de specialitate ¿ constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut.

- Pachet salarial atractiv.

- Excelente oportunitati de dezvoltare personala.

- Posibilitati de promovare.