Advertising Sales Executive

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea eficienta a portofoliului existent de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- asigura un canal eficient de comunicare intre departamentul de productie publicitara si client
- atingerea target-ului negociat

CERINTE

Din punctul nostru de vedere canditatul ideal trebuie sa aiba:
* studiile superioare
* excelente abilitati de comunicare si relationare
* abilitati dovedite in negocieri directe
* cunostinte MS Office si internet
* aspect ingrijit

In plus este necesar sa fie o fire dinamica si hotarata cu orientare permenenta catre client.

BENEFICII OFERITE

Organizatia noastra raspunde acestor cerinte printr-un pachet competitiv ce cuprinde:
- salariu de baza + beneficii procentuale lunare corelate cu nivelul atins al activitatii
- laptop
- telefon de serviciu
- masina de serviciu
- instruire initiala