5 Ingineri Calitate Seniori (ref.OTIC1007)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Absolventi ai facultatii de Inginerie cu experienta de munca in domeniu minim 1 an
- cunoasterea certificarilor ISO si a standardelor calitatii
- bune cunostinte ale procesului de productie al produsului care vine realizat pana la etapa finala de export si controlul calitatii acestuia
- capacitate de rezolvare a problemelor noi si in termene limita
- capacitati de gestiune al personalului subordonat
Abilitati de utilizare avansata a programului AUTOCAD
Persoana dinamica cu simtul responsabilitatii
Disponibilitate pentru deplasari in strainatate
Fluenta in limba engleza (limba italiana reprezinta avantaj)
Atitudine proactiva, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Instruire profesionala
Se ofera perioada de trainig
Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala si salariul motivant in corcondanta cu experienta acumulata

DESCRIEREA FIRMEI

Quanta Resurse Umane, Romania
Cladirea Olt Proiect, Str. Sevastopol nr. 2, Et. 3, Camera 306, slatina@quanta.com; www.quanta.com