WebDesigner

828 ROSE MEDIASEARCH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam WebDesigner pentru lansarea si dezvoltarea ulterioara a proiectului nostru. Dorim sa construim o echipa cu caracter creativ,cu spirit de initiativa,care doreste sa creasca in directiile pe care le vom urmari.

CERINTE

XHTML, CSS, JavaScript, Photoshop, Illustrator.
Punem pret pe o persoana cu multa creativitate care tine pasul cu cel mai nou trend!
Ca web designer in echipa noastra vei lucra pentru a dezvolta cele mai bune, mai frumoase, cele mai user-friendly şi vizibile pe piaţă site-uri, cu accent pe sisteme open source, cum ar fi Wordpress.
Portofoliul online este o necesitate!

BENEFICII OFERITE

Oportunitati inedite de afirmare si evolutie in cadrul unei companii serioase.

828.ro este o parte a IHJ Media Group. Grupul este o companie lider de căutare online, în Suedia. Compania a fost fondata in 1998 si are astazi 120 de angajati, cu sediul central în Jönköping, Suedia.
Viziunea grupului este să fie un lider internaţional in segmentul de piata inovator si expansiv al internetul.