Web Developer

Creative Consulting Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea, modificarea si intretinerea de interfete si site-uri web cu diverse niveluri de complexitate (taiat, scris cod, validat, corectat, modificari ulterioare).

Postul necesita o cunoastere buna a cerintelelor de programare impuse de mediul web, precum si bune capacitati de organizare si analiza.

CERINTE

Candidatul va avea:
- buna cunoastere a HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript (SMARTY este un plus)

Constituie un avantaj dar nu sunt strict necesare cunostintele generale de marketing/identitate, limbile straine, portofoliul de lucrari.

Simtul umorului si grad de sociabilitate crescut sunt absolut necesare.

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant, negociabil in functie de experienta si renegociabil in functie de performante.

Persoana angajata va putea sa isi perfectioneze abilitatile profesionale intr-un mediu destins, bazat pe colegialitate, colaborare si recunoasterea valorii.

Mediu relaxat; conditii excelente de lucru, colegi extraordinari si in genere cam tot ce este necesar pentru a nu simti orele de munca ca pe o cazna.

Va multumim pentru timpul acordat acestui anunt si va asteptam sa aplicati.

Una dintre cele mai bune firme de dezvoltare web din Constanta.