VANZATOR FLORARIA TRIAS IN CONSTANTA

trias amway

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini principale ale angajatului:
- receptioneaza si depoziteaza produsele;
- pregateste produsele pentru expunere;
- asigura amenajarea, alimentarea permanenta si curatenia spatiului in gestiune;
- organizeaza retururile de marfa;
- participa la inventar;
- indruma clientii in alegerea produselor dorite;

CERINTE

Florariile Trias angajeaza personal pentru 10 posturi de vanzator in magazinele proprii dupa cum urmeaza:
1. Magazin nou cu incepere de pe data de 15.09.2010 pe Bd. Nicolae Titulescu (la Apicola Constanta)
Cerinte: Nu este necesara experienta in domeniul plantelor insa obligatoriu solicitam experienta in vanzari sau in lucrul cu publicul.
Persoana cautata trebuie sa fie sociabila, capabila sa gestioneze in mod corect un magazin (produse, acte) si sa stie cum sa reactioneze in relatia cu clientii. Se va face o perioada de pregatire de 14 zile la un alt magazin similar unde va trebui sa deprinda cunostine minime necesare in domeniul plantelor.
Sunt doua variante de program (fie 8-21 cu a doua zi libera, fie in 2 ture zilnice - se va discuta la interviu)

Pentru programare la interviu sunati la telefon 0751.136.426 - Director Ciprian Saplacan -de luni pana vineri , intre orele 12-15
Programarea este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 1000 RON Bonusuri: Salariul este de 900 ron pentru prima luna de proba si continua cu 1000 ron . Se face carte de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

magazine florarii