VANZATOARE

Dacris Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista clientii in procesul de cumparare a marfii si realizeaza vanzarea pe casa de marcat;
- Receptioneaza marfa in baza documentelor de insotire;
- Intocmeste documentele legale pentru iesirea marfurilor din gestiune;
- Este parte activa in procesul de vanzare efectiva a marfii;
- depoziteaza marfa;
- Participa la procesul de inventariere a marfurilor
- Intocmeste rapoarte privind situatia stocului, intrari, iesiri;
- Face controlul fizic, cantitativ si calitativ, la receptia marfii intrate in gestiune;
- Alte activitati specifice

CERINTE

- experienta in domeniul comercial min. 2 ani;
- bune cunostinte de operare PC intr un program de gestiune si MS Office, vanzari pe coduri de bara, vanzari pe casa de marcat;
- capacitate de efort sustinut;
- angajament personal si flexibilitate
- experienta in domeniul birotica papetarie prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- loc de munca sigur si viitor intr-o companie de anvergura si succes
- o echipa tanara si motivata

Companie nationala ce are obiect de activitate importul si distributia de birotica&papetarie si productie tipografica