UNIT MANAGER

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutare,selectie, pregatire teoretica si practica, evaluarea activitatii consultantilor in domeniul asigurarilor de viata si non-viata;
- planificarea, coordonarea si controlul activitatii consultantilor din echipa;
- intocmirea rapoartelor de management specifice responsabilitatilor;
- studiul pietei;
- gestionarea portofoliului de clienti;

CERINTE

Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou.
Initiativa, Consecventa, ambitie si putere de munca
Atitudine pozitiva, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare,bun negociator, lucru in echipa;
Experienta in vanzari asigurari de viata sau non - viata;

BENEFICII OFERITE

finantare;
comision management;
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata de
profil din Romania

Suntem companie de brokeri care ofera consultanta intr-un domeniu cu mare potential de dezvoltare in Romania, asigurari de viata si non viata.
Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa si eficienta.
Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii si clienti nostrii.
Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi.
Te asteptam sa ni te alaturi ! Ai privilegiul de a te dezvolta profesional intr-o echipa grozava!