Fara comision!TRANSATORI-PORC SCOTIA!PLECARE URGENTA!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului de transator:dezosare,portionare,separare carne de porc
Program de lucru"5 zile pe saptamana (Mo - Fri)-Se lucreaza de luni pana vineri de la 7am – 4pm
Pauza 30 min.
Salariu 7.50 lire /ora plus dupa 3 luni 9 lire/ora+ 100 lire bonus dupa 3 luni
Plata din salariu saptamanala.

Locatie: Broxburn / Skotsko (near to Edinburgh) SCOTIA
Contract pe 6 luni plus prelungire pana la 1 an

Alte informatii:
Cazare:Veti fi ajutat sa va gaseasca cazare insa aceasta nu va fi asigurata.Se vor plati chiriasului la sosire 100 de lire depozit
Transport: Fiecare isi asigura transportul prin ce mijloc doreste ,important e ca pana pe 15(cine poate,insa puteti si dupa 15 septembrie) septembrie sa fiti la munca.Va rugam consultati agentiile de turism pentru a gasi cea mai ieftina varianta.Romania-Londra,Londra-Edinghburg sau zbor direct.Recomandam agentiile Blue Air si Wizzair.
Masa o puteti lua la cantina cu preturi reduse pentru muncitori pentru meniuri de 2 -3 lire .

CERINTE

Cerinte:

Acte:cazier plus adeverinta medicala apt de munca
La sosire veti da un test practic,portinarea unei bucati de carne pentru a vedea priceperea fiecaruia.Diploma constituie avantaj,engleza incepator,experienta 1-3 ani.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

PRIMUL SALARIU SE OFERA DUPA 2 SAPTAMANI DE LUCRU VINERI APOI SAPTAMANAL!
ORE SUPLIMENTARE 8.25 GBP (DIMINEATA IN WEEKEND PANA LA 12 AM) / SI 10.20GBP ( DUPA AMIAZA IN WEEKEND SI IN ZILELE DE SARBATOARE)