TINICHIGIU INDUSTRIAL / IZOLATOR - CONSTANTA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Izolatii ale conductelor de incalzire , racire fluide technologice, cu vata minerale, tubolit si protectia acestora cu tabla si folie de PVC ( Isogenopak )
Constructii cu o inaltime de pana la 50 m, in sectorul petrochimic, santier navale, constructii industriale si zone de constructii.

CERINTE

Cerinte :
A izola conducte, tevi, prin metodele Armaflex, izolati pereti, pe sistem sandwich, izolare placi metal interior si exterior.
Sa fie capabile sa taie si sa izoleze benzi de metal sau aluminiu.
Sunt acceptate si persoane fara calificare in domeniu in vederea calificarii.

BENEFICII OFERITE

Contract full legal din toate punctele vedere
Salarii motivante. In funtie de realizari este posibila cresterea pe scara ierarhica a firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Clientul nostru este o Companie internationala din domeniul lucratilor de izolatii si montaj schele.