Tehnoredactor

S.C. AFI GENIUS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

editeaza ilustratiile pentru aparitie;
- realizeaza machete in vederea trimiterii la tipar;
- aranjarea in pagina a subiectelor de tipar;
- verificarea tehnica si optimizarea machete deja realizate in vederea tiparirii
- creare logo.

CERINTE

Simt estetic dezvoltat.
Abilitati de aranjare in pagina imagine,text.
Cunostinte foarte bune Microsoft word
Cunostinte de baza programe de paginatie si grafica vectoriala(Corel, etc. )

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv, cu perioada initiala de proba
extra;

oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei.

Tipografia “ AFI GENIUS “ este specializata in tipar comercial si publicitar.
Tehnologia de ultima generatie ne ajuta sa oferim clientilor nostri o calitate ireprosabila a produselor comandate.
Aceasta tehnologie a fost achizitionata atat pentru tiparul in tiraje mari si tiparul digital, cat si pentru operatiunile de prelucrare si sortare impuse de lucrarile complexe.
La baza performantelor Tipografiei “ AFI GENIUS “ se afla o echipa dinamica si profesionista, capabila sa faca fata cu succes oricarei cereri din domeniul tipografic.

Relatii la 0241 55.55.57
tehnic.afi@gmail.com;
afigenius@gmail.com