Tehnician Service Petrol Offshore

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Repară şi întreţine motoarele Caterpillar şi Perkins şi grupurile electrogene Caterpillar şi Olympian instalate pe platforme de foraj marin, aflate in apele teritoriale române sau in afara apelor teritoriale române;
- Întocmeşte rapoarte de intervenţie după executarea fiecărei misiuni de lucru;
- Realizează raportările lunare pentru justificarea timpului de lucru
- Participă la cursurile de specializare;
- Participă la reuniunile departamentului service.

CERINTE

- Studii medii/superioare în domeniile electromecanic sau mecanic;
- Experienţă de minim 2 ani în mecanica;
- Experienţa în reparaţia de grupuri electrogene constituie un avantaj;
- Cunoştinţe bune de electrică;
- Cunoştinţe PC (MS Office, soft diagnoza);
- Limba engleză obligatoriu - nivel mediu;
- Permis de conducere –categoria B.

Profil candidat:
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Seriozitate;
- Disponibilitate la deplasări externe si de a lucra pe platforme marine de foraj petrolier.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cadru de lucru dinamic si profesionist;
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.