Tehnician Service IT

Euro Pro Tech SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

asambleaza calculatoare sau depaneaza echipamentele IT intrate in service (calculatoare, imprimante, copiatoare)
- configureaza hardware si software echipamentele IT
- executa operatiuni de mentenanta pentru statii si servere
- executa operatiuni de instalare componente, troubleshooting / debug / diagnosticare defecte, inlocuire componente defecte pt PC / servere, imprimante, print-servere, retea ( switch-uri / routere ).
- instaleaza sisteme de operare( Windows based - XP, 2003,VISTA ).

CERINTE

- minim 1 an experienta in domeniu
- sa cunoasca S.O. Windows si Linux;
- permis de conducere cat. B;
- dorinta de perfectionare permanenta;
- orientare spre lucrul in echipa;

BENEFICII OFERITE

- formare continua;
- mediu de lucru profesionist in cadrul unui colectiv tinar;
- pachet salarial motivant;
- proiecte atractive;
- acces la cele mai noi tehnologii.

DESCRIEREA FIRMEI

www.visualpos.ro