Tehnician reparatii grupuri electrogene

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Repară şi întreţine motoarele industriale şi grupurile electrogene Caterpillar şi Perkins aflate in zona alocată
Întocmeşte rapoarte de intervenţie după executarea fiecărei misiuni de lucru
Realizează raportările lunare pentru justificarea timpului de lucru

CERINTE

Studii tehnice de specialitate în domeniile electromecanic sau mecanic
Experienţă de minim 1 an în domeniul mecanic (reparaţii si intretinere motoare industriale)
Experienţa în reparaţia si intretinerea de grupuri electrogene constituie un avantaj
Cunoştinţe bune de electrică
Cunoştinţe PC (Excel, Internet)
Cunoştinţe soft diagnoză – reprezintă avantaj
Limba engleză - nivel mediu
Permis de conducere –categoria B

PROFIL CANDIDAT

Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
Capacitatea de a lucra în echipă
Seriozitate şi corectitudine profesională

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Cadru de lucru dinamic si profesionist
Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.