Tehnician Piese de Schimb Utilaje Agricole

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile Tehnicianului Piese de Schimb Utilaje Agricole sunt:

- Preluarea comenzilor de piese de schimb de la clienti;
- Identificarea pieselor de schimb si a referintelor in catalogul de piese si in sistemul de gestiune;
- Urmarirea intrarilor si a iesirilor din stoc;
- Receptia pieselor de schimb, organizarea si optimizarea spatiului in depozit;
- Urmarirea comenzilor si informarea clientilor cu privire la data de livrare a pieselor;
- Realizarea diverselor raportari.

CERINTE

- Studii medii/ superioare, de preferat in domeniul tehnic;
- Experienta pe un post de gestiune de minim 1 an;
- Operare calculator: Word, Excel, Outlook - bine;
- Limba engleza obligatoriu - nivel mediu.

Calitati:

- Persoana cu inclinatii tehnice, ordonata si organizata;
- Abilitati de comunicare si de relationare cu clientii;
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Cadru de lucru dinamic si profesionist
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks

Automobile Renault, Dacia

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 400 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.