Tehnician mentenanta

EPURE & EPURE SNC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea echipamentelor si instalatiilor sanitare/electrice/termice in cadrul unei cladiri de birouri sau in spatiile de birouri.
- Supravegheaza si opereaza instalatiile si echipamentele tehnice ale cladirii si asigura mentinerea acestora la parametrii functionali;
- Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva;
- Remediaza si elimina defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor administrate, realizarea lucrarilor comandate privind modificarea sau extinderea instalatiilor tehnice existente;

CERINTE

Dorinta de afirmare
Disciplina
Simt tehnic
De preferat calificat domeniile: electric, instalatii, frigotehnic, constructii, electromecanic

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Decontare transport (masina de serviciu)
Diurna
Smartphone

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii si comert