Tehnician echipamante de calcul retele

RHS Company SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Service PC-uri;
-Intocmirea fiselor RMA;
-Testarea componentelor PC;
-Instalarea PC-urilor si configurari hardware&software;
-Asigurarea suportului tehnic.

CERINTE

-Studii superioare, preferabil in domeniu;
-Cunostinte de asamblare/testare/depanare sisteme de calcul retele;
-Cunostinte si abilitati de comunicare in limba engleza la nivel mediu;
-Detinerea permisului de conducere categoria B;
-Dinamicitate, spirit de ordine si de echipa.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara si profesionista;
-Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide.

RHS COMPANY este unul dintre principalii importatori si distribuitori de componente si accesorii IT din Romania.
Societatea a fost infiintata in 1999 la Bucuresti. In 2000 a fost derulat primul import de componente PC si a fost inaugurata prima filiala la Timisoara. Dezvoltarea la nivel regional a fost sustinuta pana in prezent de infiintarea a 9 filiale in principalele orase ale tarii.
Peste 150 de angajati ce formeaza o echipa dinamica si profesionista lucreaza pentru un scop comun : oferirea unor solutii complete clientilor firmei la cel mai bun raport pret / performanta / calitate.
RHS COMPANY este certificata ISO 9001:2000 pentru distributia de produse IT, element esential in demersul conducerii companiei si a intregului personal de imbunatatire continua a calitatii produselor si serviciilor oferite.