Team Leader

S.C. STEP-UP CONSULT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- formarea si coordonarea echipei de vanzari in realizarea targetului;
- prospectarea pietei pentru identificarea clientilor potentiali in segmentul B2B;
- identificarea nevoilor de comunicare ale fiecarui client;
- achizitia de noi clienti in segmentul B2B;
- consultanta si suport pentru client;
- realizarea si depasirea targetului de vanzari;
- transmiterea rapoartelor si informatiilor de piata catre superiorul direct.

CERINTE

- experienta in formarea de echipe de vanzari, leadership
- experienta in achizitie de conturi in vanzari directe (de preferat servicii);
- experienta in vanzari directe clienti persoane juridice;
- automotivat si cu abilitatea de a atinge obiectivele si termenele limita, rezistenta la stres;
- orientare catre client, seriozitate, perseverenta, adaptabilitate, flexibilitate, atitudine pozitiva, bun negociator;
- abilitati de organizare, planificare, coordonare in raport cu cerintele angajatorului;
- abilitati PC: Word, Excel, PowerPoint, Email;
- limba engleza - nivel mediu;
- studii superioare;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- training si dezvoltare profesionala;
- pachet salarial corelat cu performanta individuala in vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Partener Vodafone B2B