SUPER OFERTA!!!

comapanie america

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborare cu program redus pentru ingineri, economisti, pedagogi, cadre medicale. Activitate independenta in cadru unei corporatii multi-nationale.

Relatii 0744674073 sau 0788025352.

CERINTE

Persoana dinamica, inteligenta, interprinzatoare, cu spirit de echipa, dornica de o cariera

BENEFICII OFERITE

- Flexibiltate - program de lucru flexibil part-time sau full-time; puteti lucra de la biroul nostru sau de acasa.
- Specializare - experienta nu este necesara, se ofera instruire si specializare in acest domeniu.
- Sustinere - fiecare consultant este sprijinit atat de un indrumator, cat si de intreaga echipa, pe tot parcursul colaborarii.
- Calatorii in strainatate - de cateva ori pe an compania ofera training-uri internationale si vacante gratuite pentru cei cu rezultate bune.
- Cariera - compania ofera un plan real de cariera, la care are acces orice consultant.

Multi – Nationala cu cifra de afaceri de peste 3 miliarde USD.