Specialisti / Tehnicieni in domeniul Telecomunicatiilor

SC COMTEL CONSTANTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job: activitati de instalare , configurare si intretinere centrale telefonice digitale , centrale adresabile de efractie si de detectie a incendiului , sisteme CCTV- IP , control acces , switch-uri cu management si routere complexe , retele date-voce , si alte echipamente.
Responsabilitati: executie si coordonare lucrari.

CERINTE

Candidatul ideal:
SC COMTEL CONSTANTA SRL din Constanta angajeaza tehnician domiciliat in Constanta , spirit autodidact , cu minima experienta in domeniul activitatilor de instalare , configurare si intretinere centrale telefonice digitale , centrale adresabile de efractie si de detectie a incendiului , sisteme CCTV- IP , control acces , switch-uri cu management si routere complexe , retele date-voce , si alte echipamente.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- extindere a cunostintelor profesionale: posibilitati de diversificare a cunostintelor in diferite domenii de activitati pentru curentii slabi
- financiare: salariu atractiv, bonusuri lunare si ocazionale.

SC COMTEL CONSTANTA SRL din Constanta instaleaza , configureaza si intretine : centrale telefonice digitale SIEMENS si ALCATEL , centrale adresabile de efractie si detectie incendiu , sisteme supraveghere video , sisteme de control acces , switch-uri cu management si routere complexe , efectuind initial si retele de date-voce necesare echipamentelor mentionate .